Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP’nin suç duyurusunda bulunduğu pankarta kayıtsız kalamadı.

Aydın’da çeşitli temaslarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bir sonraki durağı Nazilli ilçesi oldu. Nazilli’deki mitingde vatandaşlara seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, açıklamalarda bulundu.

“7’Sİ BİR ARADA OLACAK”

Erdoğan, CHP’nin suç duyurusunda AK Parti Nazilli İlçe Gençlik Kolları tarafından hazırlanan 6 masalı pankarta dikkat çekici açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, miting alanının hemen önünde duran pankartla ilgili olarak, “Önümde bir pankart daha var. Orada bir yanlışlık var. 6 tane bir arada dedikleri gibi değil. 7 tanesi ortada. .Biri masanın altında, şu an Efeler’in oyunu, bozmaya hazır mıyız?”

NE OLDU?

AK Parti Nazilli Gençlik Kolları, Aydın’ın Nazilli ilçesinde bir binaya Millet İttifakı liderlerinin yer aldığı afiş astı. Posterde, yuvarlak bir masa etrafında toplanan başkanların karikatürize bir sahnesinde, masanın altındaki bir silahlı adam detayı yer alıyordu.

CHP AÇIKLAMA YAPTI

Afişin asıldığı alana giderek açıklama yapan CHP Aydın Milletvekili ve Adalet Komisyonu Üyesi Süleyman Bülbül, suç duyurusunda bulunduklarını söyledi. Twitter hesabından da paylaşımda bulunan Bülbül, “Daha ne kadar ayak uydurarak bu milleti böleceksiniz? Ülkenin yarısından fazlasını temsil eden muhterem başkanları terörle suçlamak mı sizin göreviniz? Bu ucube, akıl dışı, Akıl çürümesinin tezahürü ise pankart derhal oradan kaldırılmalıdır.” sözlerini kullandı.

sapanca-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu